Kupując nowy samochód chcemy aby służył nam jak najdłużej, a przy tym prezentował się doskonale przez wiele lat. Niestety w trakcie codziennego użytkowania – czy to na parkingach przyblokowych, czy zatłoczonych i wąskich parkingach przy centrach handlowych, nasz samochód narażony jest na drobne uszkodzenia lakieru, które mają wpływ nie tylko na jego wygląd, ale z czasem mogą przeistoczyć się w poważne ogniska korozji powodujące trwałe uszkodzenia blachy.

Z myślą o tego typu sytuacjach w sklepie PerfectAuto przygotowaliśmy szeroki wybór listew zabezpieczających oraz nakładek progowych i na zderzaki, które pozwalają zdecydowanie zmniejszyć ryzyko powstawania drobnych uszkodzeń powłoki lakierniczej poprzez zabezpieczanie newralgicznych punktów nadwozia.

Oczywiście nasza oferta obejmuje również inne elementy, dzięki którym podniesiesz walory użytkowe Twojego samochodu. Bagażniki samochodowe, boxy dachowe, uchwyty rowerowe – to i wiele więcej znajdziesz na PerfectAuto.pl.

Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia naszej propozycji i zadawania pytań w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Nasz personel jest do Państwa dyspozycji.